deutschtürkçe
Kurumsal

Merkezi güney Almanya'nın Augsburg kentinde bulunan VT-Lojistik, 2006 yılında Tarkan Varolgil tarafından kurulmuştur. Şirketimizin kurucusu Tarkan Varolgil'in, itimat kazançtan önde gelir şeklinde özetlediği söz aynı zamanda şirketimizin temel ilkeleri arasındadır.

Augsburg, güney Almanyının önemli ticaret güzergahlarından birisidir. Belkide en önemlisidir. Çünki ülkeye güneyden, Avustralya üzerinden gelen malların pekçoğunun buradan geçiyor olması bu kenti taşımacılık alanında diğerlerinden farklı kılar. VT-Lojistik güven ağıyla avrupada ulaşmadığımız nokta kalmamıştır.

Haftada yedi gün ve 24 saat. Cumartesi ve Pazar! Haftanın hergünü, günün her saati yüklerinizi ambarlama imkanına sahibiz. Tırlarınız itina ile hafta sonları'da dahil olmak üzere VT Lojistik güvencesiyle yüklenecektir. Modern nakliyat ve lojistik anlayışının gereksinimlerinden olan Gümrükleme, yaptığımız güncel işlerden bir tanesididr.

Son derece geniş olan yük ambarlarımız, modern teknolojinin getirdiği tüm dananıma sahiptirç mallarınız itina ile muhafaza edilecektir. TIR Filomuza gün geçtikçe bir yenisi daha eklenmemktedir. Araçların günlük bakımları yapılmaktave ve malların sevkiyatı esnasında mümkün mertebe aksaklığa yol açmamak için azami ddikkat gösterilmektedir.

Karşılıklı itimad ve mesuliyet sloganıyla yola çıktık. Temelleri güven ve sorumluluk bilinciyle atılan şirketimizin kendi alanında özel bir yere sahip olduğunu, şimdiye kadar çalıştığımız herkes takdir etmektedir.

Güvenilir olmak, ve mesuliyet alabilmek, Evet, bu iki cümle, bizim temel ilkemizdir. Genel müdürümüz ve kurucumuz Tarkan Varolgil her fırsatta bunun altını çizmektedir.

Bize günün hersaati ve haftanın hergünü iletişim bölümünden alacağınız bilgilerle ulaşabilirsiniz.


logo-tr

Wir kooperieren mit folgenden Firmen
bottom deutschepost bottom honold bottom dachser bottom hermes bottom schenker bottom dhl